De introductiecursus start op verschillende momenten, afhankelijk van leeftijd.
Voor jeugdspelers van 12 t/m 18 jaar start de cursus op donderdag 5 februari 2026. De trainingen vinden plaats op donderdag van 18:30 tot 19:30 en duren 6 weken. In deze periode leer je alle basisprincipes van rugby, zodat je daarna kunt meetrainen met een jeugdteam.
Ben je jonger dan 12 jaar? Dan kun je direct 6 weken gratis meetrainen met de jeugdteams. Er is voor deze leeftijd geen aparte introductiegroep.
Voor volwassenen van 18 jaar en ouder start de cursus op donderdag 9 april 2026. Ook hier duurt het traject 6 weken, met trainingen op donderdag van 19:30 tot 20:30. Na afloop kun je doorstromen naar de dames- of herenteams.
Tijdens de cursus geldt voor beide groepen dat je bij enthousiasme ook extra kunt meetrainen met je eigen team. Dit valt binnen het introductieprogramma.