Tim Kingma overleden

Vandaag ontvingen wij het droevige bericht uit Australië, dat oudlid Tim Kingma gisteren is overleden.

Tim was één van de mannen van het eerste uur bij de oprichting van onze club. Hij kwam in 1973 naar Alkmaar en las in een advertentie over een informatieavond voor de rugbyclub. Hij was al besmet met onze sport door z’n roots in Austalië. Drie weken later speelde hij met ons mee en Alkmaar won z’n eerste wedstrijd in hun korte bestaan. Dat was groot feest en Tim werd beloond middels ‘een hele emmel biel’ op z’n kop. De Kangeroe in ons clubembleem, die de linkerleeuw naast het wapen verving, was ook z’n inbreng. En die dragen we nog steeds met trots. Tim is 5 jaar lid geweest van onze club, en ging toen weer terug naar Australië. Met een fantastische afscheidswedstrijd namen we afscheid van hem. Daar speelde hij nog een tijdje voor de ‘Golden Oldies’. Hij heeft altijd leuk contact gehouden met de oudleden van ons en is nog een paar keer terug geweest. Op het 25-jarig Jubileum speelde hij nog met Oud tegen Jong.

Tim was de laatste 3 jaar al ziek en takelde steeds verder af. De familie heeft er vrede mee en wij wensen ze veel sterkte met de verwerking van dit verlies. Wij zullen hem noot vergeten.

Namens het Bestuur van de Alkmaarse Rugby U.F.C.

 

Start a Conversation

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *